InterPrint

O nas

InterPrint

Napisz do naslub zadzwoń
56 654-74-9056 656-31-85

Współpraca z nami daje możliwość wykorzystania najnowszych i najbardziej przydatnych rozwiązań z uwzględnieniem potrzeb Państwa firmy. Jesteśmy nastawieni na indywidualne podejście do każdego problemu, doradzając w wyborze właściwego artykułu, profesjonalnie realizując otrzymane zamówienia.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie spełnić wysokie wymagania obowiązujące w Państwa firmie i w konsekwencji wyjść naprzeciw oczekiwaniom Państwa kontrahentów.

Zapraszamy do współpracy!

Nasi partnerzy

01. Schwegmann

Firma Bernd Schwegmann GmbH & Co KG czołowy producent chemii drukarskiej pozapłytowej istnieje na rynku od 1951 roku. Kierowana jest ona obecnie przez reprezentanta 3 pokolenia, Sebastiana Schwegmanna .

Rozwiń aby przeczytać więcej

Firma posiada trzy profile produkcyjne:

- Lackaditive - wytwarzanie komponentów do produkcji lakierów, farb, farb drukarskich i podobnych systemów powłok do uszlachetniania właściwości produktów takich jak połysk, stabilność składowania, właściwości powierzchniowych etc.

- Chemikalia drukarskie - produkcja chemii drukarskiej pozapłytowej do optymalizacji druku, pielęgnacji i czyszczenia maszyn i urządzeń drukarskich

- Technika filtracyjna - produkcja filtrów i urządzeń służących do filtrowania

Firma posiada własne zaplecze laboratoryjne pracujące nad ciągłym udoskonalaniem istniejących produktów oraz wdrażające nowe rozwiązania. Sygnały docierające z rynku są natychmiast analizowane. Nowe produkty testowane są w wybranych drukarniach. Po testach potwierdzonych sukcesem, wprowadzane są one do sprzedaży.

Każdy produkt firmy Schwegmann poddawany jest rygorystycznej wewnętrznej kontroli technicznej dopuszczającej go do sprzedaży. Firma dostosowuje swoją produkcję do wymogów normy DIN ISO 9001.

Schwegmann poprzez sieć dealerów prowadzi sprzedaż w Europie, Azji i Australii.

Firma stara się produkować przyjaźnie dla środowiska. Dotyczy to zarówno używanych surowców, finalnych produktów, jak i ich opakowań. Producent dopasowuje się do permanentnie zaostrzających się przepisów dotyczących ochrony środowiska. Schwegmann ściśle współpracuje z Niemieckim Związkiem Zawodowym Drukarzy oraz Instytutem Fogra. W działalności firmy pierwszoplanową rolę odgrywa audyt EU dotyczący ochrony środowiska.

W latach 1993-1994 firma przeniosła swoją siedzibę z Bonn do odległej o 20 km miejscowości Grafschaft-Gelsdorf. Przeniesienie siedziby odpowiada strategii rozwojowej firmy i prowadzonej aktywnej polityce ochrony środowiska.

Bernd Schwegmann GmbH & Co. KG
Wernher-von-Braun-Str. 14
D-53501 Grafschaft-Gelsdorf
Tel. +49 2225 9226-0 
Fax: +49 2225 9226-33 
e-mail: info@SchwegmannNet.de
www.SchwegmannNet.de

02. ContiTech

Firma ContiTech Elastomer Beschichtungen GmbH to jeden z czołowych producentów obciągów kompresyjnych. Stanowi ona jedno z 8 ogniw grupy holdingowej ContiTech specjalizującej się w technologiach kauczukowych i tworzyw sztucznych.

Rozwiń aby przeczytać więcej

Siedziba firmy znajduje się w Northeim. Tam też zlokalizowana jest cała produkcja.

ContiTech Elastomer Beschichtungen GmbH jest producentem zarówno obciągów kompresyjnych, jak i wszelkiego rodzaju membran i materiałów do ich produkcji, materiałów pokrywanych elastomerami i innych.

Krokiem milowym w przejściu z litografii do druku offsetowego stało się wynalezienie obciągu. Kluczową rolę w tym trwającym prawie sto lat procesie odegrała firma Continental - największy niemiecki producent obciągów. Doświadczenia zdobyte przed laty, opatentowanie w 1964 roku warstwy kompresyjnej i jej permanentne udoskonalanie przez nowo powstałą firmę-córkę - ContiTech wpłynęły na szybszy rozwój technologii obciągów kompresyjnych.

ContiTech zasłynął na rynku poligraficznym grupą obciągów typu Conti-Air®. Ich szeroka gama i możliwości druku powodują, że firma w swojej palecie ofertowej może zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta. Obciągi Conti-Air stosowane są tak w offsecie arkuszowym, jak i rolowym począwszy od sheet-fed poprzez heat- oraz cold-set a skończywszy na druku na metalu.

W siedzibie firmy, w Northeim mieszczą się zakłady produkujące obciągi. Materiały stosowane do produkcji oraz produkty finalne poddawane są permanentnej kontroli jakościowej. Gotowe produkty przechodzą testy jakościowe a w archiwum przechowywane są próbki wyrobów z wszystkich produkowanych szarż. Scisła kontrola procesów produkcyjnych daje możliwość całkowitej powtarzalności produkcji i utrzymania jakości sprzedawanych produktów na tym samym, najwyższym poziomie.

Poprzez rozbudowaną sieć własnych spółek ContiTech oraz ogromną liczbę partnerów handlowych firma zaopatruje tysiące drukarń na wszystkich kontynentach.

Obciągi ContiTech są w wyposażeniu fabrycznym nowo produkowanych maszyn poligraficznych.

ContiTech Elastomer-Beschichtungen GmbH 
Breslauer Str. 14
D-37154 Northeim
Tel.: +49 (0)5551 702-149
Fax: +49 (0)5551 702-105

service@contiair.com
www.contiair.com

03. Bograma

BOGRAMA AG (Bochsler Grafische Maschinen) to szwajcarskie przedsiębiorstwo szczycące się wysoką jakością swoich produktów. Zostało ono założone przez rodzinę Bochsler w 1986 roku jako firma o profilu handlowym oraz serwisowym, zajmująca się maszynami dla drukarni i introligatorni. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Turbenthal, w pobliżu Zurychu. 

Rozwiń aby przeczytać więcej

Na początku swojej działalności firma BOGRAMA zajmowała się przede wszystkim handlem maszynami (zakup, sprzedaż, serwis i naprawy), ale także rozprowadzaniem maszyn różnych producentów, m.in. takich firm jak: Herzog+Heymann, Dürselen, Theisen & Bonitz oraz Kolbus.

W latach 1998/1999 centralnym punktem działalności firmy stał się rozwój oraz produkcja maszyn tnących, sztancujących i peryferyjnych własnej produkcji, znajdujących zastosowanie w dalszej obróbce po druku. Produkcja maszyn od ponad 10 lat stanowi główny zakres działalności firmy.

Od 2004 roku firma BOGRAMA bierze udział w międzynarodowych imprezach branżowych takich jak DRUPA, IPEX lub Hunkeler Innovationdays.

Zdobyte przez lata know-how, globalny sposób myślenia, bezkompromisowe zarządzanie jakością oraz profesjonalne i kompetentne doradztwo pozwala BOGRAMIE sprostać codziennym zadaniom oraz niezwykłym wyzwaniom, mającym na celu spełnienie oczekiwań klientów na całym świecie.

Jedynie ci, którzy pozostają najbliżej klienta, angażują najlepszych współpracowników oraz produkują w konkurencyjnych cenach, mają szansę pozostać na rynku. Firma BOGRAMA stała się znana na całym świecie jako innowacyjny producent urządzeń poligraficznych. Wszystkie produkty są opracowywane i produkowane w Turbenthal. Wymagania rynku są badane niezwykle dokładnie. 27 lat doświadczeń oraz propozycje ulepszeń pojawiające się ze strony klientów – to czynniki wpływające bezpośrednio na bieżącą paletę produktów firmy oraz na tworzenie nowych projektów. Kadra firmy składa się z prawie 20 doświadczonych pracowników oraz 4 uczniów. Technicy serwisu we współpracy z personelem technicznym poszczególnych przedstawicielstw uruchamiają maszyny i urządzenia oraz prowadzą działania konserwacyjne. BOGRAMA dysponuje strukturami sprzedaży i serwisu na całym świecie. Udział eksportu w działalności przedsiębiorstwa wynosi ponad 95 proc. Głównymi rynkami zbytu są Europa (przede wszystkim Niemcy) oraz USA. Maszyny firmy BOGRAMA można jednak znaleźć także w krajach Ameryki Południowej, Azji, Nowej Zelandii i Afryki. Produkty plasują się w górnym segmencie zarówno pod względem wydajności, jak i jakości. Ich atutami są przede wszystkim jakość, wydajność, elastyczność, stabilność oraz łatwość obsługi serwisowej. Są one także przyjazne dla środowiska. Znajdują zastosowanie na całym świecie zarówno w dużych, jak i średnich oraz małych zakładach, w których wymienione wyżej cechy stanowią część filozofii firmy. Paleta produktów firmy BOGRAMA obejmuje dwa różne typy maszyn sztancujących wraz z urządzeniami peryferyjnymi (systemy nakładania i wykładania):

Płaska maszyna sztancująca BS MULTI 450/750 Servo

Rotacyjna maszyna sztancująca BS Rotary 550 Servo

BOGRAMA AG
Mettlenstrasse 1
CH8488 Turbenthal

www.bograma.ch

 

Kontakt

Możesz przesłać nam wiadomość korzystając z poniższego formularza. Wypełnij wszystkie jego pola i zatwierdź przyciskiem “WYŚLIJ”. Odpowiemy bezpośrednio na podany przez Ciebie adres e-mail.

INTERPRINT Sp. z o. o

Parkowa 18/7 Toruń 
87-100 Polska

interprint@interprint.com.pl
tel.: 56 654-74-90

Biuro czynne:
pon - pt 8:00 - 16:00
 
Magazyn czynny:
pon - pt 8:00 - 15:00
 
NIP 9560008639
REGON 870272070