InterPrint

O nas

InterPrint

Napisz do naslub zadzwoń
56 654-74-90

Współpraca z nami daje możliwość wykorzystania najnowszych i najbardziej przydatnych rozwiązań z uwzględnieniem potrzeb Państwa firmy. Jesteśmy nastawieni na indywidualne podejście do każdego problemu, doradzając w wyborze właściwego artykułu, profesjonalnie realizując otrzymane zamówienia.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie spełnić wysokie wymagania obowiązujące w Państwa firmie i w konsekwencji wyjść naprzeciw oczekiwaniom Państwa kontrahentów.

Zapraszamy do współpracy!

Nasi partnerzy

01. Bograma

BOGRAMA AG (Bochsler Grafische Maschinen) to szwajcarskie przedsiębiorstwo szczycące się wysoką jakością swoich produktów. Zostało ono założone przez rodzinę Bochsler w 1986 roku jako firma o profilu handlowym oraz serwisowym, zajmująca się maszynami dla drukarni i introligatorni. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Turbenthal, w pobliżu Zurychu. 

Rozwiń aby przeczytać więcej

Na początku swojej działalności firma BOGRAMA zajmowała się przede wszystkim handlem maszynami (zakup, sprzedaż, serwis i naprawy), ale także rozprowadzaniem maszyn różnych producentów, m.in. takich firm jak: Herzog+Heymann, Dürselen, Theisen & Bonitz oraz Kolbus.

W latach 1998/1999 centralnym punktem działalności firmy stał się rozwój oraz produkcja maszyn tnących, sztancujących i peryferyjnych własnej produkcji, znajdujących zastosowanie w dalszej obróbce po druku. Produkcja maszyn od ponad 10 lat stanowi główny zakres działalności firmy.

Od 2004 roku firma BOGRAMA bierze udział w międzynarodowych imprezach branżowych takich jak DRUPA, IPEX lub Hunkeler Innovationdays.

Zdobyte przez lata know-how, globalny sposób myślenia, bezkompromisowe zarządzanie jakością oraz profesjonalne i kompetentne doradztwo pozwala BOGRAMIE sprostać codziennym zadaniom oraz niezwykłym wyzwaniom, mającym na celu spełnienie oczekiwań klientów na całym świecie.

Jedynie ci, którzy pozostają najbliżej klienta, angażują najlepszych współpracowników oraz produkują w konkurencyjnych cenach, mają szansę pozostać na rynku. Firma BOGRAMA stała się znana na całym świecie jako innowacyjny producent urządzeń poligraficznych. Wszystkie produkty są opracowywane i produkowane w Turbenthal. Wymagania rynku są badane niezwykle dokładnie. 27 lat doświadczeń oraz propozycje ulepszeń pojawiające się ze strony klientów – to czynniki wpływające bezpośrednio na bieżącą paletę produktów firmy oraz na tworzenie nowych projektów. Kadra firmy składa się z prawie 20 doświadczonych pracowników oraz 4 uczniów. Technicy serwisu we współpracy z personelem technicznym poszczególnych przedstawicielstw uruchamiają maszyny i urządzenia oraz prowadzą działania konserwacyjne. BOGRAMA dysponuje strukturami sprzedaży i serwisu na całym świecie. Udział eksportu w działalności przedsiębiorstwa wynosi ponad 95 proc. Głównymi rynkami zbytu są Europa (przede wszystkim Niemcy) oraz USA. Maszyny firmy BOGRAMA można jednak znaleźć także w krajach Ameryki Południowej, Azji, Nowej Zelandii i Afryki. Produkty plasują się w górnym segmencie zarówno pod względem wydajności, jak i jakości. Ich atutami są przede wszystkim jakość, wydajność, elastyczność, stabilność oraz łatwość obsługi serwisowej. Są one także przyjazne dla środowiska. Znajdują zastosowanie na całym świecie zarówno w dużych, jak i średnich oraz małych zakładach, w których wymienione wyżej cechy stanowią część filozofii firmy. Paleta produktów firmy BOGRAMA obejmuje dwa różne typy maszyn sztancujących wraz z urządzeniami peryferyjnymi (systemy nakładania i wykładania):

Płaska maszyna sztancująca BS MULTI 450/750 Servo

Rotacyjna maszyna sztancująca BS Rotary 550 Servo

BOGRAMA AG
Mettlenstrasse 1
CH8488 Turbenthal

www.bograma.ch

 

Kontakt

Możesz przesłać nam wiadomość korzystając z poniższego formularza. Wypełnij wszystkie jego pola i zatwierdź przyciskiem “WYŚLIJ”. Odpowiemy bezpośrednio na podany przez Ciebie adres e-mail.

INTERPRINT Sp. z o. o

Parkowa 18
87-100 Toruń

interprint@interprint.com.pl
tel.: +48 604 474 573

 
 
 
 
NIP 9560008639
REGON 870272070